Kendi ağzından

01 Kas 2009

Can Sever

cansever

Can Sever

Kendi ağzından

Bir sanat İnsanının Kısa portresi

Can Sever

5 Eylül 1989 İstanbul doğumluyum.Lise öğrenimimi Özel Üsküdar Fen Lisesi’nde burslu olarak tamamladım.2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi elektrik-elektronik mühendisliği bölümüne yerleştim.2.sınıf öğrencisiyim. Çalışarak ve burs alarak okuyorum.

Şiir ve sinemayla ilgilenmeye çalışıyorum kendimce. Yaklaşık 2 yıldır yazdığım “şey”ler bir yerlerde yayınlanmaya başladı. Odasanat, Sınırda, Akatalpa, Yeniyazı, Sertsessiz, Şimal Yıldızı, Serenat, Maviada, Delidefteri, Karşın, Alaz, Adıyok, Kıyı, Kum gibi dergilerde şiir denemelerimi yayınlayabildim ; Radikal gazetesinin eki Radikalgenç’te de kitap eleştirileri yayınlıyordum ancak o ek kaldırıldı artık.

Sinema hakkında da -özellikle senaryo- çok okumaya izlemeye çalışıyorum, seminerlere katılıyorum, elimden geldiğince kendimi geliştiriyorum.Üniversitede de sinema sertifikası programındayım ve imkanım oldukça kısafilmler çekmeye başladım…Şiir ve sinema ,fırsat yaratarak ne şartla olursa olsun -amatör ya da profesyonel- ömür boyu ilgilenmek istediğim alanlar…

Dergiler, sayı_16, Şiir | Yorumlar | Geri izleme Sayfanın en üst kısmına git

2 yorum yapılmış, “Kendi ağzından”

 1. 01

  Seni tanımak güzel arkadaş :)

  Handan Kalsın, 20 Kas 2009 17:07 tarihinde
  Sayfanın en üst kısmına git
 2. 02

  çok teşekkür ederim:)

  can sever, 20 Kas 2009 17:38 tarihinde
  Sayfanın en üst kısmına git

Yorum yapın

 •  
 •  
 •  

Yeni yorumlardan RSS ile haberdar olmak isteyenler için yorum beslemesi.

Edebiyat ve Fikir Yongalama